Yaşam & Hayat

Pandemik polisiye Gün On4, 2. bölümüyle yayında

puhutv’nin yeni projesi pandemik polisiye Gün On4‘ün ikinci bölümü puhutv.com’da yayınlanıyor. 

Yapımcılığını Meraklı Filmler’in üstlendiği ve çekimleri ev ortamında gerçekleşen dizinin kadrosunda ise sürpriz isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ otururken, oyuncu kadrosunda ise; Muhammet Uzuner, Güneş Zavrak ve Emrullah Çakay gibi isimler yer alıyor. 

GÜN ON4’ÜN YENİ BÖLÜMÜNÜN KONUSU

Pandemik polisiye türünde yayınlanan Gün On4’ün ikinci bölümünde; Gazanfer komiser Sevin’le birlikte intiharın ardından araştırmalarına devam eder.  

Komiser corona virüs olduğunu halen Sevin’den saklamaktadır. Şüpheler Ukrayna’dan gelen ama Instagram hesabında çelişkili gönderiler bulunan zanlılardan biri üzerinde yoğunlaşır. Sevin Gazanfer’in eski iş arkadaşı Sadullah komiserden yardım almak ister ama ikisi arasındaki eski bir çekişmenin ortasında bulur kendini. 

10 bölüm sürecek dizi her cuma yeni bölümü ile puhutv.com’da olacak.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Kanye West’in başkanlık yarışında yardımcı olarak seçtiğiMichelle Tidball: Bebekken Tanrı beni hastanede ziyarete geldi - Magazin Haberleri
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı