Yaşam & Hayat

Rap şarkıcısı Post Malone: Birçok kez UFO gördüm – Magazin Haberleri

Amerikalı rap’çi Post Malone, birçok kez UFO gördüğünü iddia etti.

Independent’in haberine göre, Rockstar şarkısını seslendiren sanatçı, Joe Rogan Experience adlı podcast yayınında, hayatı boyunca birçok kez yakın temasa maruz kaldığını anlattı.

25 yaşındaki Post Malone, “Bir tane gördüm” dedi.

Muhtemelen 16 yaşındaydım. New York’un dışındaydım ve orada öylece duruyordu. Teyzemle eniştem çok katıydı. Akşam 10 gibi yatağa gitmek zorunda kaldığımız sert bir zaman kuralı uygulanırdı. Kuzenimle pencereden dışarı bakıyordum, orada öylece duran bir ışık belirdi ve sonra s*** olup gitti. Bunu açıklayamazsınız.
Rap’çi, daha yakın zamanda Utah ve Kaliforniya’da da bu tür temaslara şahit olduğunu öne sürdü.

Gözlerinin önünde şekil değiştiren görüntüyü tarif eden Malone, “Size kaç kere gördüğümü söyleyemem çünkü Tarzana’da yaşıyordum, bir balkon vardı ve biraz klişe gibi gelebilir ama klasik bir güç alanı gibi görünüyordu. Dairesel şekilde bir kubbe gibiydi” dedi.

Dahası, ‘Bunu benden başka kimse nasıl görmedi?’ diye düşündüm. Ama orada benimle birlikte s*** 4 kişi daha vardı, onlar da gördü.

Post Malone en çok White Iverson, Congratulations ve Circles adlı şarkılarıyla tanınıyor.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Madonna: Corona virüs herkesi eşit hale getirdi
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı