Sağlık

Samsun’da doktoru darp ettiği iddia edilen kadın tutuklandı


İddiaya göre, 17 yaşındaki D.A. parmağını kapıya sıkıştırdığı için kuzeni Gamze K. (19) ve iki yakınıyla Gazi Devlet Hastanesi Acil Servisine gitti.

Travma bölümünde görevli sekreter, içeri giren D.A. ve yanındaki kişileri, corona virüs nedeniyle uyararak, hasta haricindekilerin dışarı çıkmasını istedi.

Burada yaşanan tartışmanın ardından D.A, muayene için parmağına dokunan pratisyen hekim Z.K’ye, “Canımı yakıyorsun, ne biçim doktorsun, sen doktor musun?” diyerek söylendi.

Bu sırada D.A. ve Gamze K, kendilerine sözle karşılık veren doktoru, muayene masası ve duvar arasına sıkıştırıp darp etmeye başladı.

Darbedilen doktor beyaz kod vererek olay yerine polis ekiplerini çağırdı.

Tedavisi tamamlanan D.A. ve Gamze K, götürüldükleri İlyasköy Polis Merkezi’ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Nöbetçi sulh ceza hakimliğine çıkarılan zanlılardan Gamze K, “kasten yaralama ve hakaret” suçundan tutuklandı.

D.A. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Kanada’da salmonella vakaları 500’ü aştı - Sağlık Haberleri

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu