BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Samsung Galaxy S21 FE Parçalarına Ayrıldı, Aldığı Puanla Göz Doldurdu!

Tamir edilmesi çok güç olan bazı telefonların olduğunu biliyoruz. Bunların başında sanıyoruz ki bazı Apple modelleri ile bazı Samsung modelleri geliyor. Hatta bunlardan son olarak Galaxy S21 Ultra’nın iyi bir örnek olacağını söyleyebiliriz. Zira Galaxy S21 Ultra, tamir edilebilirlik puanıyla 10 üzerinden ancak 3 puan almayı başarmıştı. Peki, Galaxy S21 FE’de durum ne?Samsung Galaxy S21 FE 5G Ön İncelemesiSamsung’un uzun zamandır beklenen Galaxy S21 Fan Edition modeli sonunda ülkemizde satışa çıktı. Samsung’un yeni premium akıllı telefonu olan Galaxy 21 FE, bilindiği gibi yakın bir zamanda piyasaya çıktı. Ön incelemesini de sizlerle buluşturduğumuz Galaxy S21 FE, yüksek fiyatıyla dikkat çekerken, öte yandan tamir edilebilirlik puanıyla da övgü toplamayı başarıyor.
PBKreview isimli bir YouTube kanalında parçalarına ayrılan Galaxy S21 FE, gayet sorunsuz şekilde sökülebiliyor. Bir ısı tabancası ve özel söküm kiti vasıtasıyla bileşenlerine ulaşılabilen telefon, test sonunda 10 üzerinden 7.5 puan almayı başarmış. Galaxy S21 FE’nin parçalarına ayrıldığı videoyu hemen aşağıda görebilirsiniz.
Samsung Galaxy S21 FE Disassembly Teardown Repair Video ReviewSamsung Galaxy S21 FE Disassembly Teardown Repair Video Review.
Repairability SCORE: 7.5/10

Twitter:
Instagram:

iFixit Tool Set:

iFixit Isopropyl:

Tool set:

Adhesive:

300LSE Adhesive:

Heat Gun:

Pry Picks:

Other Replacement Parts:
Önceki Haber0 Otomobil Satışlarında Uygulanacak ÖTV Oranları Yine Değişti!

Sonraki HaberiPhone 14 Hakkında Gelen İddia, Fiyatların Çok Yüksek Olacağını Söylüyor!

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Çin uzay hayallerinin çekirdeğini fırlattı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu