BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Samsung, Galaxy S22 Serisinin Tanıtım Tarihini Resmi Olarak Açıkladı!

Yeni Galaxy S22 serisinin tanıtılacağı Unpacked etkinliği ile ilgili çok sayıda iddia ve sızıntı gördük. Genel kanı, etkinliğin Şubat ayında gerçekleşeceği yönündeydi ancak kesin bir tarih açıklanmış değildi.  Ama bugün, kesin tarih Samsung tarafından duyuruldu.Samsun Galaxy S’in 12 Yıllık Evrimi: Galaxy i7500’den Galaxy S21’e…Samsung’un bir akıllı telefon devi olmasını sağlayan Galaxy S serisi telefonlar, 12 yıl boyunca nereden nereye geldi. Samsung, 9 Şubat için Galaxy Unpacked 2022 etkinliğini resmi olarak onayladı. Şirketin etkinlikte Galaxy S22, Galaxy S22+ ve Galaxy S22 Ultra’yı tanıtacağını söylemeye herhalde gerek yok. Etkinlik, tahmin edilebileceği gibi çevrimiçi olarak düzenlenecek. Saati ise, Türkiye saati ile 17:00 olarak açıklandı.
Samsung, etkinlik duyurusu için hem özel bir video yayınladı, hem de davetiyeyi paylaştı.
Samsung Galaxy Unpacked February 2022: Official TrailerSometimes the only way forward is to break the rules that hold us back. Break through the night and experience the epic standard at #SamsungUnpacked on February 9, 2022.
Register at
Bu etkinliğin Samsung için çok ilginç bir etkinlik olacağı kesin. Galaxy S serisi, ilk kez dahili bir S Pen ile gelecek ve bu da, Galaxy Note serisi ile S22 serisinin birleşmesi anlamına gelecek. Ayrıca Unpacked Şubat etkinliğinde, Galaxy Tab S8’i görme ihtimalimiz de oldukça yüksek.
Önceki HaberDisney Plus bu yaz Türkiye’ye geliyor!

Sonraki HaberYouTube’un TikTok’a Cevabı Olan Shorts, İzlenme Sayısıyla Parmak Isırttı!

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Samanyolu'nun aydınlattığı lavanta tarlalarından kuzey ışıklarına: Yılın Astronomi Fotoğrafçısı 2021'in adayları açıklandı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu