BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Samsung, Yeni Katlanabilirleri Konusunda Büyük Bir Sorun Yaşıyor!

Samsung’un en yeni katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 çok iyi karşılandı. Şirketin katlanabilir cihazları için şimdiden satış rekorlarından bahsediliyor. Ancak görünen o ki Samsung’un önünde ciddi bir sorun var. Şirket, talebi karşılamak için kaynakları artıramıyor. Samsung, katlanabilirleri ana akım haline getirmek istiyor ancak şu anda ihtiyaç duyduğu kadar fazla üretim yapamıyor.Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3, Ana Vatanlarında Tarih Yazdı!Samsung, Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3 katlanabilir akıllı telefonlarıyla ana vatanında adeta tarih yazdı!Küresel çip sıkıntısı, Samsung’un yeni katlanabilirlerin üretimini artırma yeteneğini ciddi şekilde etkilemiş durumda. Bu nedenle, yeni katlanabilir ürünlerinin kaynakları hala talebin gerisinde kalıyor.
Samsung, katlanabilir cihazlarının çip sıkıntısına çözüm bulmak için önemli adımlar da attı. Bu yıl yeni Galaxy Note üst seviye telefonlarını piyasaya sürmedi. Katlanabilirler için ünlü Note serisinden vazgeçmenin cesur bir hareket olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Çip sıkıntısı, Samsung’un Galaxy S21 FE yerine katlanabilirlere öncelik vermesinin temel nedeni olarak öne çıkıyor. Bu cihazın yayım tarihi de ertelendi. Samsung’un cihazı piyasaya sürmeyi planlayıp planlamadığı bile belirsizliğini koruyor.Samsung Galaxy Z Flip 3 İncelemesiSamsung Galaxy Z Flip 3 hakkında bilinmesi gereken her şeyi bu incelemede tüm detaylarıyla anlatıyoruz. Samsung’un yeni katlanabilir telefonlarının tedarik durumu o kadar kısıtlı ki bazı müşteriler ünitelerini almak için bir aya kadar beklemek zorunda kalıyor. Kore’deki bazı perakendeciler, stokları olmadığı için Galaxy Z Fold 3 ve Z Flip 3’ü satamıyor.
Ayrıca yerel basında çıkan haberler, Samsung yönetiminin yeni katlanabilirlere olan talebi doğru tahmin edemediğini de belirtiyor. Cihazların, şirketin beklediğinden daha popüler olduğu kesin. Sürekli talep sadece Güney Kore ile sınırlı da değil. Dünyanın başka yerlerinde de benzer bir durum söz konusu.
Önceki HaberMesh Destekli İki Yeni WiFi Menzil Genişletici

BUNU DA OKUMALISINIZ!  TÜRKSAT 5A uzaya fırlatıldı, ilk sinyal alındı

Sonraki HaberDijital Lensli Fotoğraf Makinelerinde Devrim

Kaynak

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu