Yaşam & Hayat

Seda Akman Sol Yanım’ın kadrosunda – Magazin Haberleri

Star’ın yeni dizisi Sol Yanım seyirci ile buluşmaya hazırlanıyor. Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Sol Yanım dizisinin oyuncu kadrosunda ünlü oyuncu Seda Akman da yer alıyor. Zengin oyuncu kadrosu ile dikkat çeken dizide Seda Akman, tüm dengeleri değiştirecek büyük sırrın sahibi ‘İdil’ karakterini canlandıracak.

GÜÇLÜ OYUNCU KADROSU

Genç yıldızları usta isimlerle buluşturan zengin oyuncu kadrosuyla dikkat çeken Sol Yanım, tesadüfler ile büyüyen bir aşkın ve geçmişten geleceğe taşınan başka sevdaların hikayesini anlatacak. Yönetmenliğini Serdar Gözelekli’nin üstlendiği dizinin senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alıyor. ‘Sol Yanım’da başrolleri; Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli, Cansel Elçin, Esra Bezen Bilgin, Deniz Barut, Taner Rumeli paylaşıyor.

Sol Yanım, 26 Kasım Perşembe günü saat 20.00’de Star’da.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Karlie Kloss anne oluyor
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı