BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Spotify, Netflix İçin Hazırladığı Özel Bir Bölümü Hizmete Sundu!

Spotify, daha önce Disney için yaptığı gibi, Netflix’in tüm müziklerini, çalma listelerini ve podcast’lerini tek bir yerde toplayan bir Netflix bölümü açtı. Netflix’te yayınlanan orijinal yapımların müziklerinin çoğu zaten Spotify’da var, ancak bu yeni özellik hizmetle ilgili tüm içeriği tek bir yerde topluyor.Spotify, Ünlü Şarkıcının Talebini Dinledi, Bu Düğmeyi Adeta “Uçurdu”Spotify, yeni albümünü yayınlayan Adele’in isteğini dinledi, “karışık çal” düğmesini bir anda “uçurdu.”. İçerikler arasında La Casa De Papel, Narcos: Mexico, Outer Banks, Squid Game, tick, tick … Boom!, Cowboy Bebop gibi dizi ve filmlerden çalma listeleri ve müzikleri bulunuyor. Ayrıca, Okay, Now Listen, Netflix Is A Daily Joke, 10/10 Could Recommend ve The Crown: The Official Podcast gibi Netflix içeriğiyle ilgili podcast’ler de bulunuyor.
Spotify’ın Netflix bölümü, Star Wars ve Toy Story 4 gibi film müzikleri sayesinde çok ilgi gören Disney merkezinden daha fazla içeriğe sahip. Netflix bunun karşılığında, Spotify Untold adlı bir kurgusal drama yayınlayacak. Konu, Spotify kurucu ortakları Daniel Ek ve Martin Lorentzon hakkındaolacak.
Önceki HaberHUAWEI, Türkiye Pazarına Sunduğu Yeni Ürünlerini Tanıttı

Sonraki HaberHuawei nova 9 İncelemesi

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  YouTuber'lara geriye dönük vergi şoku! Bakanlık inceleme başlattı

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu