Yaşam & Hayat

Survivor 2020 yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Survivor heyecanı pazar günü Ünlüler Takımı ile Gönüllüler Takımı arasındaki Baraka ödüllü yarışmayla başladı. Ünlüler Takımı ilk gün 2 oyun birden kazanarak, Gönüllüler Takımı ise 2. gün aynı başarıyı tekrarlayarak güçlerini gösterdi. Ancak Survivor’ın en önemli mücadelesi olan Dokunulmazlık Oyunu’nu kaybeden Gönüllülver Takımı aralarından 3 kişiyi eleme adayı olarak seçmek zorunda kaldı.

3 İSİM ELEMEYE KALDI

Pazartesi günü yayınlanan ikinci bölümdeki ada konseyinde ismi en çok yazılan Fatma Günaydın ile Salı günü yayanlanan 3. bölümde en çok SMS oyunu alan Ceyhun’un adını söylediği Makbule ve Cemal Can’ın seçtiği Evrim Keklik elemeye kalan isimler oldu. En az SMS oyunu alan Survivor Makbule, adaya veda eden ilk isim oldu.

YENİ BÖLÜM CUMA GÜNÜ

Ünlüler Takımı’ndan ise Uğur Pektaş ve Şaziye İvegin Üner sağlık problemleri nedeniyle Survivor’dan diskalifiye oldu. Dün yayınlanan 3. bölüm sonrası, Survivor yeni bölüm ne zaman? sorusunun cevabı merak konusu oldu. 2 yeni ismin katılacağı Survivor’ın 4. yeni bölümü cuma akşamı ekrana gelecek.


Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Prens Harry son kraliyet görevleri için İngiltere’de (Prens gitti, sadece Harry kaldı)
Daha Fazla Göster

Tekno Makale

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Kapalı