Otomobil

Tupac Shakur’un otomobiline 1.7 milyon dolar fiyat belirlendi


Rap müziğin 75 milyon albüm satan ünlü ismi Tupac Shakur‘un 1996’da Las Vegas’ta silahlı saldırıya uğradığı otomobili satışa  çıkarılıyor. Tupac’ın saldırıdan 6 gün sonra hayatını kaybetmesi üzerine ilk kez o dönem polis tarafından satılan ve yıllarca koleksiyoncuların arasında elden ele dolaşan araç şimdi yeniden açık artırmaya çıkarılıyor.

20 BİN DOLAR DEPOZİTO ŞARTI

Satışı organize eden şirket açık artırmaya katılmak isteyenlere 20 bin dolar depozito şartı koştu ve açılış fiyatını 1.7 milyon dolar olarak belirledi. Satış fiyatının ise bunun çok üzerine çıkması bekleniyor.

Alıcıya ise arabanın cinayetin işlendiği araç olduğunu gösteren belgelerin verileceği kaydedildi. Ayrıca araç restore edilirken Tupac’ı öldüren deliklerin tamamen kapatılmadığı ve yerlerini belli edecek çentikler de bırakıldığı belirtildi.Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Toyota parça tedarik problemi nedeniyle 4 tesisindeki üretimi geçici durduracak - Son Dakika Ekonomi Haberleri

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu