BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

WhatsApp’ın Yılan Hikayesine Dönen iPad Sürümü Nihayet Geliyor mu?

WhatsApp’ın iPad’e geleceğine dair söylentiler birkaç yıldır ortalıkta dolaşıyor, ancak bu bir türlü gerçek olmuyor. Şimdiyse, anlık mesajlaşma uygulamasını Apple’ın tabletlerinde görmeyi umut edenler için tünelin sonunda ışık göründü gibi…Kuzey Koreli Hack Grubu Lazarus, Şimdi de Windows Update ile Vuruyor!Kuzey Kore bağlantılı hacker grubu Lazarus, şimdi de Windows Update’i “ele geçirdi.” Güncelleme aracını kullanarak, bilgisayarlara kötü amaçlı yazılım bulaştırmayı başardılar!WhatsApp patronu Will Cathcart The Verge’e verdiği bir röportajda, “insanlar uzun zamandır bir iPad uygulaması istiyorlar. Biz de bunu yapmak istiyoruz” dedi. Cathcart, tablete özel bir uygulamanın gün ışığını göreceğini veya herhangi bir olası lansman tarihini ima edecek kadar ileri gitmemiş olsa da, kendisinin ve ekibinin iPad için WhatsApp’ı gerçeğe dönüştürmek konusunda istekli olduklarını söylemesi cesaret verici bir haber.
Cathcart WhatsApp mühendislerinin son zamanlarda şifreli mesajlaşma uygulamasını birden fazla cihazda bağımsız olarak çalışabilecek şekilde güncellemekle meşgul olduğunu sözlerine ekledi. Artık WhatsApp ile mesaj göndermek için telefonunuzun açık ve internete bağlı olması gerekmeyecek. Bunu web üzerinden de yapabileceksiniz. Ancak bu güncellemenin de ne zaman geleceği açıklanmadı.
Önceki HaberNeredeyse Bir Nükleer Bomba Yapan The A-Bomb Kid’in İlginç Hikayesi!

Sonraki HaberSamsung mu, Apple mı? 2021 Yılının Telefon Kralı Hangisi Oldu?

Facebook’ta Paylaş

Twitter’da Paylaş

Whatsapp’ta Paylaş

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Google Play Store'da 23 oyun ve uygulama ücretsiz oldu

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu