BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Xbox Oyuncuları, PC Oyuncularının Halo Infinite Hilelerinden Şikayetçi!

Kısa bir süre önce oyun severlerle buluşan Halo Infinite, Xbox Series X ve S platformlarının yanı sıra PC oyuncularıyla beraber çapraz platform şeklinde de oynanabiliyor. Bunun güzel bir haber olması gerekirken, maalesef Xbox oyuncuları bundan pek de memnun değil.İki Polis Memurunun, Soyguna Gitmek Yerine Oyun Oynaması Olay Oldu!İki polis memurunun soygun ihbarını görmezden gelip Pokémon Go oynamaya devam ettiği, bu yüzden de hırsızların kaçmasına göz yumdukları ortaya çıktı. Xbox oyuncuları, Halo Infinite’nin PC oyuncuları tarafından da oynanmasını iyi şekilde karşılamıyorlar. PC oyuncularının Halo Infinite’te hile yaptığını iddia eden Xbox tarafı, öte yandan klavye ve fare kullanımının PC oyuncularına sağladığı avantajdan da şikayetçiler.
Halo Infinite’nin geliştirici ekibi 343 Industries, oyun severlerin çapraz platform konusundaki bu şikayetlerine henüz resmi bir yanıt vermiş değil. Ancak bu konuda bir şeyler yapacaklarını, iyileştirmeler ve güncellemelere devam edeceklerini söyleyerek vurgulamışlar. Bunun sonucunda Xbox oyuncuları ne derece memnun kalır, bunu zaman gösterecek.
Önceki HaberTürk Telekom’dan Enerjide Yıllık 31 Milyon Kilowatt Saat Tasarruf

Sonraki HaberApple, App Store’da Cirit Atan Wordle Klonlarının Hepsini “Uçurdu”

Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Redmi Note 9 Pro'nun artıları ve eksileri neler? (Redmi Note 9 Pro inceleme)

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu