BilgisayarBilimDizüstü BilgisayarGüvenlikİnternetTeknolojiTeknoloji HaberYapay ZekaYazılımYazılım

Xiaomi, 4K Çözünürlüklü OLED Ekrana Sahip Bir Telefona mı Hazırlanıyor?

Yeni bir sızıntıya göre Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, ilk 4K OLED ekrana sahip telefonunu sunmaya hazırlanıyor. XDA Developers, Çin sertifikasyon kuruluşunun web sitesinde (TENAA) 4K ekranlı yeni bir telefon tespit etti ve bunun, cihazın yakın zamanda Çin pazarına sunulacağına dair büyük bir ipucu olduğu söylenebilir.OLED Ekranlı Bir iPad Hayali, Görünüşe Göre Başka Bahara Kaldı!Apple ve Samsung’un anlaşamamasının ardından, OLED ekranlı bir iPad hayali başka bahara kalmış gibi görünüyor…. Listeye göre isimsiz akıllı telefon, 3.840 x 2.160 çözünürlüklü 6,55 inç 4K OLED ekrana sahip olacak. Bu da 672 ppi anlamına geliyor.
Sony şu anda 4K ekran kullanan tek akıllı telefon üreticisi ve en yeni telefonu olan Sony Xperia 1 III, 643 ppi yoğunluğuyla 6,5 inç 4K ekrana sahip.

Eğer bu telefon gerçeğe dönüşürse, Xiaomi bir akıllı telefonda mevcut olan en iyi çözünürlük unvanını ele geçirebilir. Ancak bu akıllı telefon gerçekten satışa sunulsa da yayımın Çin ile sınırlı kalması oldukça yüksek bir ihtimal gibi gözüküyor.COVID-19, Üzerinden 6 Ay da Geçse İyileşenleri Rahat Bırakmıyor!COVID-19 hakkında bir korkutucu bulgu daha: Semptomlar, hastalığın ardından 3 ila 6 ay geçse bile devam ederek, hastalığı atlatan kişilere sorun olmaya devam ediyor…. Bu listedeki model numarası, Eylül sonunda açıklanan ve Çin pazarı için özel bir telefon olacak olan yeni Xiaomi Civi ile eşleşiyor.
Bu telefon da 6.55 inç ekrana sahip, ancak şu anda 4K ekranlı bir varyant hakkında bilgi yok. Bu model numarası, bunun en azından aynı cihaz ailesinin bir parçası olacağını gösteriyor.
Önceki HaberBilgisayardan Aksesuarlara, Oyun İçin Her Şey Excalibur’da!

Sonraki HaberSophos, Google Formlar’ın İstismarına Dair Sık Rastlanan 7 Yöntemi Paylaştı

Kaynak

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu