TeknolojiTeknoloji Haber

Zoom güvenlik endişelerini nasıl giderecek?


Bu yeni kullanıcılar platformda daha önce öngöremediğimiz problemleri görmemizi sağladı. Konunun uzmanı gazeteciler ve güvenlik uzmanları da var olan açıkları ortaya çıkardılar. Hizmetin nasıl çalıştığı, altyapımız ve kapasitemiz, güvenlik ve gizlilik politikalarımız konusundaki soruları ve incelemeleri takdirle karşılıyoruz. Bu sorular Zoom’u hem şirket hem de kullanıcıları için daha iyi bir noktaya taşıyacak.

Bu soruları ve ortaya çıkan problemleri son derece ciddi karşılıyoruz. Her birini detaylı bir şekilde inceliyor, açıkları gideriyor, problemlerin üstesinden geliyoruz. Bunlardan bir şeyler öğreniyor ve gelecekte daha iyisini yapmak istiyoruz.

Bunun için 90 günlük bir program açıkladık, platformun güncellemelerini ve risk oluşturabilecek özelliklerini, sorunları giderene kadar durdurduk. Dünyanın önde gelen şirketlerinin CISO’ları (Bilgi Güvenliği Üst Yöneticisi) ile bir konsey oluşturduk. Bu konsey hem bize tavsiyelerde bulunuyor hem de sistemde neleri değiştirmemiz gerektirdiği konusunda bize yardımcı oluyor. Her Çarşamba webinarlar düzenleyerek güvenlik ve gizlilik konusunda tüm soruları yanıtlıyoruz. Kaynak

BUNU DA OKUMALISINIZ!  Bitcoin, Ethereum ve Altcoin’lerde son durum ne? 11 Mayıs 2021 BTC, Dogecoin ve XRP kaç dolar/TL oldu?)

teknomakale.com

Uzun yıllar süren dergiciliğin ardından çevrimiçi medyada macerama devam ediyoruz. Okumayı, araştırma yapmayı ve yazmayı seviyoruz. Girişimcilik ve yeni teknolojiler özel ilgilendiğimiz alanların başında yer alıyor. Bu sitede teknoloji ile ne kadar gelişme varsa yayınlayacak, sizi habersiz bırakmayacağız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu